17
Mai
2016

Nāc, pievienojies! Tevi te gaida!

Vilis, kurš mācās Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, aicina pievienojies, jo skolā ir sajūta, ka ”Tevi te gaida!” Viņš stāsta, ka ģimnāzijā varēs pierādīt sevi kā daudzsološu personību. Vilis: „Par lielām problēmām nebēdā, jo tieši problēmas šeit mācās risināt jau no 7.klases, bet vidusskolā to dara katrā mācību stundā!” Ģimnāzijā varēsi audzināt gribasspēku! Tev  būs iespēja sasniegt vairāk! Un Tu varēsi pelnīt – skolā par centību un darbu vienmēr saņem ne tikai vārdisku, bet arī materiālu pateicību un godināšanu.

Vilis iesaistījies teātra iestudēšanā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā, un ja arī Tu  vēlies atrasties uz skatuves, vari iesaistīties skolas teātrī, aktīvi darboties skolas pašpārvaldē vai apmeklēt ģimnāzijas debašu pulciņu.

Vilis lepni stāsta par stundu darbu klasē: “Skolas klases ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, mums ir interaktīvas tāfeles un strādājam ar portatīvajiem datoriem,  un ierosina apmeklēt robotikas pulciņu un izmantot datorus mācību apguvē.”

Liels ieguvums Vilim ir B kategorijas tiesību iegūšana jau no 10.klases. Tas ir nopietni, pirmais oficālais dokuments.

Ar skolu Vilis ir mierā, telpas ir gaišas un mājīgas. Ne tikai ceturtajā stāvā, bet arī citos stāvos, izvietoti ērti dīvāni, kur starpbrīžos apsēsties. Darbojas kafejnīca “Pie melnā runča”.  Skolā ir silti un katru dienu ir iespēja baudīt gardas pusdienas „Viļa ķēķī”.

Vilim patīk sportot, skolā notiek dažādas sacensības starp klasēm un skolām. Tur rīko sporta spēles, volejbola, galda tenisa un futbola turnīrus, kā arī spēlē florbolu un novusu.

Mūzikas skolotāja slavējusi Vili un aicinājusi pievienoties skolas korim un ansamblim, kā arī  devusi iespēju pamēģināt uzspēlēt instrumentālajā ansamblī. Korī un ansamblī  varēs attīstīt savu balsi kā solists. Varēsi iemācīsies spēlēt bungas, klavieres vai ģitāru.

Bez mācībām var arī izklaidēties piedaloties ballītēs, makulatūras un bateriju savākšanas konkursos, aerobikas festivālā, skolas nometnēs, erudīcijas konkursos un ekskursijās.” Vilis aicina apskatīt skolas mājas lapu, kur aprakstītas visas aktivitātes.

Mājas lapā www.vpg.kuldiga.lv atradu,  ka dokumentu iesniegšana uzņemšanai 7. klasē – 1. un 2. jūnijā, 10. klasē – 13. un 14. jūnijā no 9.30 – 13.30 1. stāva 1. kabinetā. Tālrunis informācijai – 27020675.

 Es, kuram vēl ir izvēle!

Liene 0

1110

Pievienot komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *.

Komentāra tekstā vari izmantot šos HTML tegus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lūdzu ievadiet matemātiskā aprēķina rezultātu: *