20
Okt
2014

Šodien ģimnāzijā ar lekciju viesojās uzņēmējs Jānis Stabiņš

V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 11.klases skolēniem šodien bija iespēja apmeklēt uzņēmēja, Biznesa vadības koledžas un Nacionālā projekta “Esi līderis!” dibinātāja Jāņa Stabiņa vadīto lekciju, kuras laikā viņš pastāstīja par iespēju iesaistīties iepriekšminētajā projektā. Šī projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

Jānis Stabiņš, sarunā ar skolēniem pastāstīja par savu pieredzi uzņēmējdarbības sākšanā un biznesa vadīšanā. Uzņēmējs stāstīja, ka piedalīšanās projektā attīsta skolēna resursus, kritisko domāšanu un izpratni par uzņēmējdarbības veikšanai nepieciešamajām prasmēm.

Projekta ietvaros, apgūstamās profesionālās pilnveides izglītības programmas “Uzņēmējdarbības pamati” mērķis ir veidot jauniešu izpratni par komercdarbības būtību un tās sekmīgas norises nosacījumiem, attīstot uzņemējdarbības kompetences. Programmas ietvaros notiek gan dažādas vieslekcijas, kuras pasniedz uzņēmēji, kas veiksmīgi vada savu biznesu, kā arī tiek organizēti dažādi konkursi, kuri saistīti ar uzņēmējdarbības darbības principu, kā arī tās veikšanai nepieciešamo kompenteču izpēti un iepazīšanu. Projektā ‘Esi līderis!’ šobrīd ir iesaistījušās 60 skolas Latvijā.

Uzņēmējs, projekta "Esi līderis!" dibinātājs sarunā ar ģimnāzijas skolēniem.

Uzņēmējs, projekta “Esi līderis!” dibinātājs Jānis Stabiņš sarunā ar ģimnāzijas skolēniem.

Liene 0

661

Pievienot komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *.

Komentāra tekstā vari izmantot šos HTML tegus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lūdzu ievadiet matemātiskā aprēķina rezultātu: *